ריפוי


לכל בן אדם יש דרך ריפוי גוף ונפש משלו כפי שיש לו דרך חיים משלו. לכל בן אדם יש דרך ריפוי משלו, המבוססת על חוקים וידע של נשמתו.

 

 אין מחלה שמגיעה לבן אדם, בן אדם מגיע למחלה,

בגלל זה אנו לא מטפלים  במחלות, אלה בבן אדם.

"אין מחלות חשוכות מרפא, יש אנשים חשוכים מרפא"- 

כלומר יש אנשים שלא מאמינים ולא מוכנים לקבל את הטיפול.

 

בן אדם צריך ויכול לחשוף את הכוח הפנימי שלו כדי להתרחק ממחלות ובעיות אחרות. אנו עוזרים לבן אדם לפתוח את הכוח הפנימי ולרפא את עצמו

אנו לא מטפלים באנשים שלא מוכנים ליישם את ההמלצות שלנו

אנו לא מטפלים באנשים שרוצים לחטוא ולשלם עבור זה שיורידו מהם את החטאים ותוצאותיהם.
  

כדי להתרפות צריך להבין כי אורח החיים שלך וצורת החשיבה שלך מובילים אותך למחלה. להבין ולהכיר בטעויות – זה כבר חצי דרך כדי להיפתר  מבעיה. אדם מקבל מחלה כדי שהוא יעצור וישאל את עצמו היכן הוא טועה. הכי חשוב, כמה גרוע שלא יהיה לך, אתה חייב להפסיק את הרחמים העצמיים ולהתחיל לאהוב ולכבד את עצמך.

כפי שזה נישמע אכזרי: כל אחד מקבל את מה שמגיע לו, אל תחפש אשמים. בכל הצרות שלנו, אנחנו תמיד אשמים בעצמנו. בטעויות יש להודות בשמחה והכרת תודה לאלוהים. אם אלוהים מראה לנו את השגיאה, זה הזמן לתקן אתה.

אנו עובדים עם אנרגיות של קוסמוס- האנרגיות האלו עושות פלאים. הן מביאות לגוף כוח החיים, הן מביאות לגוף החלטה אלוהית, מגלות את הכוח הפנימי של האדם, ואת כוחה של האהבה. "כוחה של האהבה - הכוח הבלתי נדלה של הנשמה, כוחו של הנצח",  הוא נתון לאדם לשקם ולשמור על בריאות פיזית ונפשית.

    * אנו עובדים יחד עם כוח קוסמי עליון.
    * אנו לא נוגעים במטופל בידיים.
    * אנו לא נותנים שום תרופות ואו צמחי מרפא.
    * אנו עובדים עם רגשות, מחשבות ומילים.
    * זה לא משנה בחלל באיזה מרחק מאיתנו נמצא בן אדם –  מולנו או מול אינטרנט.

    * אנו עוזרים לנקות את שדה המידע של בן אדם, מידע זר שנשמתו לא זקוקה בו וגם מידע לא שימושי. בכך אנו סוללים את הדרך לאימוץ מרחב האנרגיות של קוסמוס, האנרגיות של קוסמוס מביאות ידע על חיים החדשים לתודעה ולגוף של בן אדם.
  
    * אם אדם כנה איתנו, לא מסתיר שום דבר, מאמין לנו ומקיים את המלצותינו, זה פותח מקורות חדשים של נשמתו והתוצאה היא תמיד גבוהה מהצפוי.   
    * התוצאה תלויה במידה רבה איך האדם נושא את ההמלצות שלנו. אין דברים קטנים. אנו לא אומרים מה שאנו חושבים,  אנו מעבירים לאדם אינפורמציה שקיבלנו עליו.

 

אם בן אדם מאמין באלוהים ולאלוהים ואסיר תודה לאלוהים, רציני ואחראי כלפי עצמו והחיים שלו קל לעזור להחזיר את בריאות שלו.

 

הרשמה לראיון.


למעלה