פגס סנטר - מרכז להתפתחות רוחנית ובריאות נפשית וגופנית

תירגום מרוסית על ידי אנשים של המרכז שלא נולדו בארץ

דרך

 

מבקר יקר, אם אתה מגיע לאתר שלנו

אז אתה מחפש דרך של הכרה עצמית, התפתחות עצמית ודרך לשלמות

 

הכרה עצמית - היא הכרה על עולמו הפנימי של בן אדם, הכרה של החוקים וידע של נשמתו. השביל אל העצמי - זו הדרך לאלוהים. אהבת שלמטה מדעת מובילה אותנו אל האהבה שלמעלה מדעת.

 

דרך לשלמות – זו פתיחת כוח פנימי, כוח של האהבה. עכשיו זה הזמן ללמוד לאהוב, הזמן לצאת לדרך לשלמות. דרך לשלמות אפשרי רק עם עזרה של מדריכים, מורים וממונים עליונים. הם מובילים אותנו, הם מלמדים אותנו לאהוב, הם מונים מלעשות שגיאות ועוזרים לנו להניע ליעוד. כוח העליון מקוון את הבן אדם לדרך לשלמות. בנשמתו של כל בן אדם יש ספריה, בה שנמצאים כל החוקים וידע שהוא זקוק.


תוכניות עבודה של המרכז

 

   

קורס  פתיחה

 

ריפוי

 

סיוע בפתרון בעיות

 

התייעצויות

 

 

 

פגס סנטר מוציע פגישות  מרחוק דרך מחשב

 

רישום הראיון וייעוץ


 

  ללמד אדם להשתמש בחוקים ובידע של הנשמתו - המטרה העיקרית שלנו

 

היום בעולם ישנן דרכים רבות של התפתחות רוחנית חדשים וישנים. אינפורמציה עליהם דומה מאוד: כל הדרכים כאילו  מונים בעיות, כל הדרכים כאילו מובילות לחיים חדשים ולהרמוניה פנימית. מלים יפות, הבטחות להצלחה. לאנשים קשה מאוד להבין מה עומד מאחורי המילים היפות: רצון אמיתי לעזור או פשוט רצון להרוויח כספים. לאדם קשה מאוד לבחור את הדרך הנכונה והיחידה בשבילו. הוא מבזבז זמן לחיפושים, מזה הוא מתאכזב ומתייאש.
למרות חוסר האמון, אכזבה ותסכול של אנשים ששואפים להכרה עצמית ולדרך לשלמות, אנחנו משוכנעים בצורך הקמת מרכזים כאלה.

 

 

     אנו מקבלים, קיבלנו, נקבל אינפורמציה שיכולה לשנות את חייהם של כל אדם. אנחנו חייבים לעביר  את האינפורמציה הזו לאנשים. אנשים צריכים לדעת שיש להם כרגע סיכוי לשנות את חייהם


אנו בטוחים כי הקמת מרכז להתפתחות רוחנית ובריאות נפשית –זה מה שאלוהים רוצה מאיתנו, זה המפעל  החיים שלנו והיעוד שלנו
 
 אנו הקמנו מרכז לאנשים לא מרוצים מעצמם  ומחיכם – עוד דרך לאלוהים ולעצמו
                                   
הקמנו מרכז עבור אנשים שרוצים ללמוד כדי לפתור את בעיותיהם
 
הקמנו מרכז לאחד אנשים בעלי דעות דומות - מי שירצה ויוכל לגלות כוח פנימי שלו, היכולת שלו, לתת אנשים האלה את ההזדמנות לעבוד במרכז

 

 

"עד שיש מאבק בין רפואה קונבנציאלית ורפואה אלטרנטיבית אין שום סיכוי לבן אדם ולאנושות להיות בריאים לגמרה. המאבק של כוחות האור והחושך הפך למלחמה אכזרית של ידע, שיטות וזרמים בתחום הרפואה. זה תהליך מתמשך של התפוררות מביע איתנו מחלות חדשות חשכות מרפאה.

בתוך רפואה אלטרנטיבית עצמה יש עוד יותר מאבקים בין שיטות וטיפוליות.  

ישועה של אנושות - אחדות, במיוחד אחדות של ידע. אנשים מתקשרים צריכים לא רק לחפש  דיאלוג אלה גם לאחד כוחות, כלומר ליצור שותפויות, לחלוק את המידע ולתת לאנשים את הדרך הבטוחה היחידה ונכונה להצלת האנושות.  להצלת לא רק ממחלות גופניות אלה ממחלות של רוח המביאות את האנושות להרס עצמי". 

זמן קבלת אינפורמציה אוגוסט 2008 .

למעלה